Film Seyret

romeo

19 Ocak 2012 21:09:45

Ölmeden önce izlenmesi gereken filmlerin başında geliyor.Tekrar tekrar izledim teşekkürler.


şahin

21 Ocak 2012 04:43:09

kardeşim filmler güzel ellerine emeyine saglık ama bide video oynatıcın arasına patlı sistem seçeneyi koysan iyi olacak filmi izlemeye zaman yetmiyo


Yado Bey

5 Şubat 2012 21:39:48

fena değil, arkadaş biraz abartmış ama "ölmeden önce izlenmesi gereken filmlerden biri" demiş :)) çoğu yerde saçmalayan bir film..


tarık aydın

7 Mart 2012 22:06:29

kovboy filimleri her zaman izlenir


zafer

11 Mayıs 2012 02:56:23

öldükten sonra ahirete bu film mi sorulacakmışki öyle birşey olsa bile . iyi kötü çirkin dururken bu film sorulursa haksızlık olur.bu film 10 da 6 bile değil.


metın

17 Eylül 2012 04:38:52

daha izlemedim


WEST

19 Ekim 2012 19:32:39

Bu film gerçekmi ?


Sorgu Melekeli

28 Temmuz 2013 06:52:13

Yine Brendan Cowles yine 3. dünya savaşı Armageddon…

Her bir karakter bir ülkeyi temsil etmektedir. istisna olarak Wihite'ın karısı Cumhuriyetçi Partinin, White'ın sevgilisi Şeytan kadın da Demokrat Partinin simgesidir. Türkiye'yi merak ediyorsanız filmin başında (ay yıldızlı) rozetten de anlayabileceğiniz gibi Şerif. White'ın rozeti dikkat ederseniz halkadır (yani Güneş, Ra, Horus, tekgöz veya Judas ["suda yürüyor" göndermesi de cabası]). Filmde izleyicilerin bilinaltlarına gönderilen bir kaç kehaneti aktarayım sizlere: Savaş ingiltere'nin sol kolu gibi olan Kıbrıs'ın vurulması ile başlayacak. Birileri, "en yakışıklı kardeş"in beline öyle bir kurşun sıkacak ki çıkarılamayacak. Cennete götürdüne inanılan beyaz ışığı göremeden yancı bir kâfir olarak onu öldürecek. Bu olayların üzerine ABD, sadık can dostu Avrupa'nn "hasta adam"ı veremli Fıransa ile zıvanadan çıkacaklar. Cowles'a göre Birleşmiş Milletler kararlarını (bana göre haklı olarak) tanımayacak olan İslam İttifak Ülkeleri'ni (ki bunların içinde iki tanesi kardeşlerine ihanet ederek ABD safına katılarak) keklik avlar gibi avlayacaklardır. Bunlar tabiki olacak olanlar değil, sadece Cowles'un bilinçaltımıza yazarak gerçeği bizlerin davranışları ile şekillendirmemizi istediği kurgusal hayalleri.

Lütfen, filmleri öküzün treni izlediği gibi "hipnoz hali"nde izlemeyelim.

Yine Cowles'ın yazdığı The Scorpion King 3: Battle for Redemption (Akrep Kral 3)'da "Asurlu'nun" Kolundaki dövmenin silinmiş izini "T", lakabını Türkiye'nin de burcu olan akrep seçilmesi raslantı değil. Koca imparatorluğu yıkılmış. En büyük kozunu ve motivasyonunu "hilafet – The Sorceress" kendi eli ile askıya alınmış. Umutlarını kaybetmiş. Geçmişi ile sorunlu hale düşmüş ve tek derdi para olmuş. Cowles tam anlamı ile Türkiyemizi okumuş ve anlatmış. Filmin karakterlerine baktığımızda "ABD – Horus"un kardeşi "İsrail – Talus" mazlum halk tarafından öldürülür. Kontrol, Hous'un çekimserliği ve herkesin rıza ve onayı ile "Türkiye – Mathayus"ye geçer.

Genel izleyici kitlesi hedefli çekilen filmlerin yüzde doksanı bilinçaltı (daha doğrusu bilinçdışı) mesajlar içermektedir. Çocuklara yönelik yapımlar ve yayınlar daha kapsamlı ve ürkünç telkin teknikleri ve amaçları içermektedir. Örneğin: Alice Harikalar Diyarında; I. Dünya Savaşını çıkarmış ve şekillendirmiştir (Ejderha Osmanlı İmparatorluğu'dur). Tom ve Jerry; 1940'tan beri Amerika Birleşik Devletleri'nin temel devlet politikasını değiştirilemeyecek şekilde yapandırmıştır(Tom Avrupa ve Rusya, Jerry önceleri yahudi lobisi 1946 sonrası İsrail, evsahibi insanlar da ABD'dir). Oz Büyücüsü; Avrupa Birliği'ni kurdurmuştur. Daha da örnekler artırılabilir.

Güncel bir kaç örnek daha vermek isterim. Açlık Oyunları romanlarında (filmleri de yapıldı), Katniss Everdeen Mısır'dır. Kız kardeşi Filistin. Peeta Mellark Türkiye'dir. Gale Hawthorne ABD'dir. Clove (Isabelle Fuhrman) İsrail'dir -ki Orphan (Evdeki düsman) filminde Ester (Isabelle Fuhrman) de İsrail'dir.

Yenilmezler, Yüzüklerin Efendisi, Yıldız Savaşları (Star wars) gibi daha pekçok sayamadığım filmde karakter ve olaylar Kutsal Ahid kaynaklı Armageddon Savaşı'nı insanların bilinçaltlarına işleyerek "savaşa kışkırtma" üzerine tasarlanmıştır. Amaç, İslam ülkelerini toplu halde İsrail'e saldırtmaktır. Bu saldırıdan en çok, batışa geçmiş ve kurtuluşunu dogmalara bağlamış ABD karlı çıkacaktır.

Hepimiz kendi kararlarımızı kendimiz veririz sanıyoruz oysa bilinçaltımızı işaretlemiş/etkilemis olayların etkisi ve kişilerin direktifleri altında karar veririz.

Herkes ancak kendi bilincini kurtarabilir. Bir başkasını ancak uyarabilir. Artık herkes tehlikenin farkına varsın ve uyarabildiklerini uyarının en güzeli uyarsın.


* Lütfen yorum yazarken Türkçe imla ve yazım kurallarına dikkat ediniz.Hd Full Online İndirmeden Bedava Film Dizi izle Seyret Erotik Film izle